Baba Kız Seks Hikayeleri

Selam arkadaşlar ben Gülsüm 20 yaşındayım. Okul hayatım ortaokuldan sonra son buldu ve sıkıcı bir yaşam başladı.  Ailemle beraber ufak bir ilçede yaşıyorum. Sizlere başımdan geçen enteresan bir vakası paylaşacağım. Bundan aşağı yukarı 1 sene ilkin yaşadığım bir bahsetmek isterim sizlere. Umarım hikayemi beğenir ve yorumlarınızı gönderirsiniz. Annem ani gelişen bir sebepten kaynaklı kardeşimi de yanına alarak memleketine gitmişti. Babam çalmış olduğu için ben onunla beraber evde kaldım ona yiyecek meydana getirecek çamaşırlarını yıkayacaktım. Sabah erkenden evden çıkan babam akşamüzeri eve dönüyordu bende her gün ona kahvaltı hazırlıyor akşam geldiği vakit de yemeğini yapıyordum. Yine işten geldiği bir akşam yiyecek yedikten sonra erken yatacağını söyleyen babam odasına gittikten sonra ben de bulaşıkları yıkayıp salonda tv izlemeye başladım. Aslında benim ev işleri ve tv seyretmek haricinde pek fazla bir şey yaptığım söylenemez. Televizyon karşısında dalmışken babam içeri geldi ve bana odasına gitmemi söyledi. Ben ilkin anlayamadım ve bir şey bulunduğunu sandım. Dediğini yaparak odaya gittim. Aradan çok fazla geçmeden babam arkamdan geldi ve kapıyı kapattı.
Çok şaşkındım ve ne işe yaradığını anlayamadım. Üzerinde atleti vardı ve bana garip tuhaf bakmaya başladı. Bu garip bakışın yanısıra da enteresan bir gülümseme vardı. Biraz sonra yanıma yaklaşarak saçlarımla oynamaya ve kulağıma çok hoş olduğumu anlatmaya başladı. Ben şaşkınlıkla beraber korkmaya başlamıştım fakat sesimi çıkaramıyordum. Saçlarımı arkaya atarak boynumu öpmeye başlayan babam süratli hızlı soluk alışıyla kendini yitirmiş haldeydi. Onun bu hareketleri garip bir halde beni de etkilemeye başlamıştı. Ben kendimi yavaş yavaş salmaya ve gevşemeye başlamıştım. İçimde çok garip olan bir hareketlenme olmuştu. Benim rahatladığımı gören babam yavaş yavaş yatağa doğru yöneldi. Beni yatağa uzatıp üzerimdekileri çıkardı. Ben daha çok etkilenmeye ve tahrik olmaya başladım. Göğüslerimi yalamaya başlayan babam kendinden çoktan geçmişti. Ben de artık aldığım zevkle ilgileniyordum. Daha ilkin bu şekilde bir duygu ne yaşamış ne de yaşayacağımı düşünmüştüm.  Göğüslerimden sonra bacaklarıma inen ve özenli bir halde okşamaya başlayan babam bir taraftan da devamlı çok hoş olduğumu söylüyor ve iyice tahrik ediyordu. Daha sonra amıma indi ve orayı da yalamaya başladı. Ben artık tamamiyle uçmuş ve bulutların üstüne çıkmıştım. Bir süre yaladıktan sonra ayağa kalkarak pantolonunu çıkardı ve kocaman sikini ağzıma verdi. İlk ilkin yapmak istemedim fakat daha sonra ağzıma aldım. Ne kadar çömez de yapsam babam gayet iyi zevk alıyordu. Zaten daha sonra benim acemiliğim de kaybolmuş adeta profesyonelce yalamaya başlamıştım.
Ben yalarken bir taraftan zevk alan babam bir taraftan da kafamdan bastırarak daha süratli yalamamı sağlıyordu. Babam ve ben artık zevkten dört köşe olmuş ve kendimizi kaybetmiştik. Daha sonra ağzımdan sikini çıkaran babam arkamı dönmemi istedi. Arkamı dönüp yattım ve babam bu kez götümü yalamaya başladı. Bu ayrı ve bambaşka bir zevkti. Biraz yaladıktan sonra sikini dayadı ve beni götümden sikmeye başladı. İlk ilkin olabildiğince fazla canım yandı fakat daha sonra bu acı zevke dönüştü. Bu zevkin asla bitmemesini istiyordum. Ben çığlıklar içinde zevkten bağırırken babam çoktan boşalmıştı. Çok geçmeden ben de büyük bir boşalma yaşadım ve ikimizde duşa girdik. O geceden sonra babamla her fırsatta bunu yeniden ettik. Babam artık canı ne vakit isterse beni çağırıyor ve ikimiz de büyük bir zevk yaşıyoruz. Annemin yokluğu bizlere büyük bir fırsat sunmuştu neredeyse soluk almadan sikişiyorduk diyebilirim fakat bu çok hoş ve değişik bir heyecandı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir