Seksi lolita beni iyi kullandı

Seksi lolita beni iyi kullandı…
Merhaba porno hikayeler okurları, arkadaşlar ben Ali Osman. 24 yaşındayım benimde bahsetmek istediğim bir yaşanmış olayım var.
Ben hem okuyorum, hem de geceleri hususi bir hastanede uygulaman olarak vazife yapıyorum. Nöbette kaldığım gece hastaneye acilden bir hasta getirdiler ortalık birden savaş alınan döndü. Adamın bütün ailesi birden hastaneye akın etti. Biz daha ne işe yaradığını anlamadık bile. Adamın tetkikleri falan yapılıyor doktorlar bir sağa, bir sola koşturuyor bende bölümün kapısına dayanmış vakası seyrediyorum. Birden önümde hoş bir bayan beliriverdi tuvalet nerde dedi. Ben birden irkildim kıza baktım sonra aklım başıma geldi tuvaletin yerini gösterdim. Tekrar vakası seyretmeye daldım. Tuvalete gönderdiğim kız on beş yirmi dakika sonra birden ortaya çıktı, teşekkür ederim ilginize oldukça sıkışmıştım hem de hekim idrar sonucumu görmek istedi böbreklerim ağrıyordu dedi.
Bende rica ederim geçmiş olsun dedim. kız bana elini uzattı adım Belma dedi. Bende kendimi takdim ettim. Güzel bir kızdı daha on yedi yaşlarında falan olsa gerek bu kız diye düşündüm. Bizler hastanede bazı durumlarda kendi çaylarımızı kendimiz yaparız o günde Belma nın şansına içerde çay var içer misin diye sormuş oldum oda içerim dedi. Bölüme aldım Belma ile çayları içtik söyleşi ettik. O neticelerini çıkmasın beklerken iki dakikada bana burada okuduğunu yurtta kaldığını böbrekleri ağardığı için acile hekime geldiğini bir çırpıda anlatıverdi.
Sırası geldiğini söyleyip yanımdın kalktı gitti bende yeniden işimin başına döndüm ne kadar vakit geçti bilmem fakat birden ofisimin kapısı açıldı Belma kıpkırmızı bir suratla içeri girdi ağlamaklı bir sesle param yetmiyor buradan çıkış yapmak için saat de oldukça geç oldu annemleri de arayamam dedi. Sakin ol bir dur dedim fakat kız bir anda ağlamaya başladı bende onu sakinleştirmeye çalışıyorum fakat beni dinlemiyor bile. Dur ben öderim sen sonra bana ödersin dedim. Hemen sustu harbiden mi dedi. Evet hadi beraber vezneye gidelim sende gör fakat lütfen ağlama dedim. Birlikte gittik Belmaya çıkan hesabı ödedim. Nasıl sevinçle boynuma atlıyor bir görseniz onun luğu beni de sardı. Kız gitti fakat harbiden yedi gün sonra geri geldi.
Ben çoktan unuttum o parayı getirmez diye düşündüm demek ki. Karşımda görür görmez onu yeniden inanmadım parayı bana verdi oldukça teşekkür ederim beni kurtardın o gün hastanede dedi. Sana bunun karşılığını öremek isterim diyince iyi mi olacak dedim. gitti kapıyı kilitledi olmaz burası iş yeni didem fakat bir yandan da harbiden kızı istediğimi bende anladım. Başladık kızla ayakta öpüşmeye nede hoş yalıyor insanoğlunun dudaklarını anlatamam içimden bu kız bu işi biliyor sanırım dedim. Oradan boynuma indi kulak memelerim yalıyor benim sik almış başını gidiyor. Kız birden benim çadır yapmış gibi pantolonumdan çıkıp çakmak isteyen sikeme sarıldı. Başladı yalamaya fakat benimi çimden bir şeyler akıp gitmeye başladı bile kafasını iyi mi iteliyorum ağzının içerisine görmeniz gerek yala bebeğim diyorum. Oda daha oldukça abanıp yalıyor benim sikin suyu kızım ağzından aşağı akmaya başladı bile kız oralıklı bile değil iyice körüklüyor sikim. Ben yavrum diye inledim döllerimi bir çırpıda ağzının içerisine boşaltı verdim. Elim ayağım titriyordu zevkten. Bir yandan da kapıyı dinliyordum çalan falan olur mu acaba diye hasta gelse yandım. Hele de başhekim bir duysa beni net işten atar diye geçirdim içimden.
Hemen korkuyorum hem de fakat girmenin yollarını arıyorum. İstediğim oldu kız külotunu çıkardı elimi amın üzerine koydu sev beni dedi eğildim amı yalamaya başladım. Kızda inlemeye dudaklarını yalamaya bir yandan da kendi memeleri ile oynamaya başladı. Ben kızın o halini görür görmez daha büyük zevkle daldım kızım amının içine. Birden bakire misin? diye sordum. Değilim devam et dedi. Bende söylediğini yaptım yalamaya devam ettim artık dayanım yorum amın suyu beni iyice delirtti. Artık sik beni durma hadi uçurum şu amı diyor bende derhal tamam deyip yarağımı fakat daldırdım asla acımadan girdim amın içerisine yarağım iyi mi sevmiş oldu bu sıcak fırın gibi yanana amı. Hızlı, süratli gidip geldikçe kızım bütün etleri havaya fırlayacaktı sanki hadi erkeğim, hadi koçum uçurum beni dedi anda bende film koptu. Olanca içimden kopup gelen döllerimi olduğu gibi fıstık gibi amın içerisine boşalttım.
Bir dahada görmedim doğal olarak ben bu hoş kızı. Beni bir geceliğine kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir