Sohbet sitesinde tanıştığım alımlı bayan

Sohbet sitesinde tanıştığım alımlı bayan.
Merhabalar sex hikayeleri severler, bigün söyleşi sitesinde tanıştığım bir kızla bir ay süresince çıktık. Bana oldukça ısınmıştı, derken mevzu sevişmeden açıldı. Yapar mıyız dedim sen istersen olur fakat önden değil dedi. Tamam dedim ve bir ev ayarladım.
Eve gittik utanıyordu fakat çokta istekliydi. Ben derhal dudaklarına yapıştım yumuşadı ve kendini bana bıraktı onu soydum oda beni soydu, yatağa yatırdvım ve başladım amını yalamaya. Derin derin soluk almaya zevkten çıldırmaya başladı. Bende yalatmak istedim ters yattık, 69 pozisyonunu almıştık o benimkini bende onunkini yalamaya başladım. Ben o arada aldığım zevke daha oldukça dayanamadım ve ağzına boşaldım. Hepsini yaladı yuttu. Sonra birer sigara içtik ve tekrar sevişmeye başladık. Tekrar 69 pozisyonunu almıştık. Ben onun amını ve götünü yalarken oda benimkini yalıyordu.
Hazır bulunduğunu düşündüğümde bunu çevirdim ve arkadan sokmaya çalıştım. Hafif hafifçe yükleniyordum fakat girmiyordu. Deliği oldukça dardı sonrasında yavaş yavaş üzerine oturmasını söyledim o otururken ben alttan bastırdım ve köküne kadar girdi. Baktım ahhh sesinden sonrasında ses çıkmadı, kız bayılmıştı onu ayılttıktan sonrasında defalarca götten siktim. Sikimi yalamaktan kırmızılaştırmıştı ağzına ve götüne ne kadar boşaldım bilmiyorum. Çok güzeldi Didem’i sikmek yalatmak isteyen var ise her vakit yalamaya hazırım.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir